1-0 Kiławiec Rafał (9' dobitka po strzale Dariusza Kmiecika)
2-0 Kmiecik Dariusz (23' asysta Pasionek Stanisław)
3-0 Orzeł Bogusław (25' asysta Augustyn Dawid)
4-0 Pławecki Daniel (30' asysta Augustyn Dawid)
5-0 Kiławiec Rafał (31' asysta Pałka Robert)
6-0 Augustyn Dawid (32' bez asysty)
7-0 Augustyn Rafał (34' asysta Augustyn Dawid)

Wstyd i żenada - tymi słowami możemy podsumować to co wydarzyło się na boisku w Jaworznej. Mecz został zakończony po 50 min z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy. Do przerwy AKS prowadził 7:0 i rywale na drugą połową wyszli już nie w jedenastu lecz w dziewięciu. W kolejnych 5 minutach kolejni zawodnicy rywala doznawali "kontuzji" i w 50 min sędzia był zmuszony zakończyć spotkanie.

Początek wcale nie wskazywał na to co zajdzie, rywale grali bardzo defensywnie ale to oni mieli znakomitą okazję do zdobycia bramki lecz ich napastnik przegrał pojedynek z Marcinem Gwiżdżem. Nasi zawodnicy z początku mieli problemy z dostosowaniem się do gry rywala i w przeprowadzaniu akcji na zagęszczonej połowie Jaworzanki lecz z każdą minutą obejmowali coraz większą przewagę. Pierwszy gol padł w 9 min a na następnego musiliśmy czekać do 23 min, jednak drugi gol rozwiązał worek i w przeciągu 10 minut strzeliliśmy kolejne 5 goli. To musiało podziałać demobilizująco na rywali którym zabrakło ambicji aby dograć mecz do końca.

W składzie AKS zabrakło nadal kontuzjowanego Piotra Kmiecika. Zabrakło także kapitana Piotra Janisza, któremu w meczu z Witowem odnowił się uraz oraz Dawida Firleja (powody osobiste). Po chorobie wrócił trener Rafał Augustyn. W pierwszym składzie Firleja zastąpił Robert Pałka, za Janisza wszedł Rafał Augustyn ale zajął miejsce w środku boiska. AKS wyszedł na mecz w ustawieniu 4-4-2 z Dawidem Augustynem i Darkiem Kmiecikiem z przodu.

I połowa
2 min - Darek Kmiecik uderza z pola karnego obok bramki
7 min - najlepsza okazja Jaworzanki, prostopadłe podanie do szybkiego napastnika, który znajduje się w sytuacji sam na sam ale M.Gwiżdż obronił jego strzał
9 min - 1:0 - Rafał Kiławiec (13 gol w tym sezonie / 17 gol w barwach AKS)
Po wybiciu piłki z własnego pola karnego przez obrońców Jaworzanki, trafia ona do Rafała Gwiżdża ten podaje z powrotem w pole karne do Kmiecika, który uderza z pola karnego w słupek a Rafał Kiławiec dobija piłkę do pustej bramki pomimo interwencji obrońcy

12 min - Rafał Augustyn uderza z 25m obok bramki
13 min - Darek Kmiecik strzela z 18m, bramkarz interweniuje niepewnie, ale piłka szczęśliwie wychodzi na rzut rożny
14 min - wrzutka Pałki z głębi pola do Kiławca, ten uderza z półwoleja, piłkę do siatki próbuje jeszcze skierować Dudek, ale bramkarz odbija jego próbę
15 min - po rzucie rożnym Kiławiec uderza z 16m ponad bramką
17 min - rzut wolny dla Jaworzanki, ostre zagranie w pole karne, piłka po koźle zmierza w światło bramki ale Gwiżdż odbija ją a próbujący wybić ją obrońca jest faulowany przez rywala
21 min - ładne zagranie Pasionka nad obrońcami do Kiławca, którego strzał z powietrza jest za lekki i bramkarz łapie
23 min - 2:0 - Dariusz Kmiecik (3 gol w tym sezonie i w barwach AKS)
R.Augustyn dogrywa z rożnego, walka w powietrzu, piłka trafia do Pasionka, który podaje do Kmiecika, ten odwraca się i płaskim uderzeniem trafia w róg

Po tej akcji Darek Kmiecik opuszcza boisko (chwilę wcześniej zgłaszał już uraz) i zastąpił go Bogusław Orzeł.
25 min - 3:0 - Bogusław Orzeł ( 2 gol w tym sezonie / 13 gol w barwach AKS)
Akcja na połowie rywali, D.Augustyn z pierwszej piłki podaje prostopadle do Orła, który nie daje szans bramkarzowi w sytuacji sam na sam

27 min - po podaniu D.Augustyna, Kiławiec uderza z 16m obok bramki
30 min - 4:0 - Daniel Pławecki ( 10 gol w tym sezonie / 17 gol w barwach AKS )
prostopadłe podanie R.Gwiżdża na skrzydle do Daniela Pławeckiego, ten wymienił piłkę z D.Augustynem, obiegł z piłką wychodzącego bramkarza i trafił do pustej bramki obok obrońcy
31 min - 5:0 - Rafał Kiławiec ( 14 gol w tym sezonie / 18 gol w barwach AKS )
Robert Pałka centruje spod linii środkowej boiska w pole karne, a Kiławiec uprzedza obrońców i głową trafia do siatki
32 min - 6:0 - Dawid Augustyn ( 5 gol w tym sezonie i w barwach AKS )
Bramkarz Jaworzanki wznawia z piątki, piłka trafia do Dawida Augustyna, który uderza z 25m, płaski strzał powienien zostać obroniony przez bramkarza, ale przepuszcza on piłkę między rękami i piłka wpada do siatki.

33 min - Dudek uderza z 40m obok bramki
34 min - 7:0 - Rafał Augustyn ( 5 gol w tym sezonie i w barwach AKS )
R.Gwiżdż zagrywa z autu do Rafała Augustyna, ten wymienia w polu karnym piłkę z Dawidem Augustynem, który oddaje mu piłkę prostopadle i R.Augustyn trafia z 5m przy słupku.

Do końca pierwszej połowy nie mamy czystych okazji do podwyższenia pomimo że mieliśmy sporą przewagę. Sędzia widząc zrezygnowanie u rywali chyba postanowił im tego oszczędzić bo zakończył pierwszą cześć po 41 minutach.

II połowa
W przerwie zaszły 2 zmiany - Mariusz Jasica i Darek Pławecki zastąpili Piotra Oleksego i Rafała Gwiżdża. Jasica zajął miejsce na prawej obronie, Pałka przeszedł do środka za Oleksego. Na lewej obronie zajął miejsce Rafał Augustyn a Darek Pławecki wszedł do środka pola.
Rywale po przerwie wychodzą w dziewięciu, twierdząc że dwóch zawodników doznało kontuzje. Od tego momentu mecz toczy się w tempie - nasza groźna akcja -> kolejna "kontuzja" aż do zdekompletowania drużyny z Jaworznej.
46 min - Daniel Pławecki wymienia piłkę z Dawidem Augustynem po lewej stronie i uderza na bramkę, bramkarz odbija ten strzał
48 min - mocne uderzenie Kiławca z 16m trafia w prawy słupek
49 min - Orzeł uderza z 16m, bramkarz odbija, próba dobitki Pasionka przelatuje nad poprzeczką.
50 min - po tej akcji i kolejnej "kontuzji" sędzia zakończył mecz.

Rywale chyba pogodzili się już ze spadkiem do B klasy, jednak pierwszy raz spotkaliśmy się z drużyną której zabrakło ambicji aby chociaż dokończyć spotkanie. Aby nie tracić jednostki meczowej trener Augustyn po powrocie do Ujanowic zarządził półgodzinną grę wewnętrzną.

Niemniej wykonaliśmy plan zdobywając kolejne 3 punkty i będąc kolejny krok bliżej ligi okręgowej. Teraz zagramy na własnym boisku ze Stradomką Skrzydlna - jednym z dwóch zespołów (drugim jest Rupniów), które w tym sezonie były w stanie odebrać nam jakiekolwiek punkty. Na jesieni Stradomka uczyniła to bardzo szczęśliwie strzelając gola w 90 min w czym jej pomogliśmy m.in. nie wykorzystując rzutu karnego.
Na pewno nasi zawodnicy będą zdeterminowani aby udowodnić rywalom że tamten mecz był wypadkiem przy pracy i pokazać że są najlepszym zespołem w limanowskiej A klasie.