statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparing: Piast Czchów - AKS Ujanowice 1:10 (1:4)

• autor: asraelnwn, 2015-03-14 21:48

W kolejnym sparingu AKS zmierzył się po raz drugi z Piastem Czchów. Tym razem spotkanie miało miejsce na boisku (poprzednio graliśmy na Orliku) lecz wynik był podobny - AKS wygrał pewnie 10:1.

Skład AKS: Bugański Michał (46' Gwiżdż Marcin) - Gwiżdż Rafał, Dudek Dariusz, testowany, Firlej Dawid - Augustyn Rafał, Pasionek Stanisław - Janisz Piotr, Kmiecik Piotr, Pławecki Daniel - testowany
W drugiej połowie na boisku pojawili się: Jasica Mariusz, Pławecki Dariusz oraz trzeci testowany zawodnik

Bramki: Janisz x 4, Augustyn x 2, Daniel Pławecki x 2, oraz dwóch testowanych po 1 golu

Dominacja AKS nie podlegała dyskusji od początku spotkania. Gra naszego zespołu mogła się podobać, chociaż grząskie boisko mocno utrudniało szybką grę. Jedyne na co może narzekać trener Augustyn to skuteczność bo pomimo wysokiego zwycięstwa nasi zawodnicy marnowali na potęgę 100-procentowe sytuacje. Sam Janisz mógł ustrzelić conajmniej drugie tyle bramek, piłka 3-krotnie obijała też słupek bramki rywali a największym pechowcem był Kmiecik który pięknie uderzył z 30m ale piłka odprowadzana wzrokiem przez bramkarza trafiła właśnie w słupek.
Rywale sporadycznie gościli w naszym polu karnym, wykorzystali jedną okazję przy stanie 2:0. Jednak przez większą część mieli problemy nawet z wyjściem z własnej połowy, gdyż dobrze zmotywowani zawodnicy AKS zakładali wysoki i agresywny pressing.

AKS pokazał siłę w tym meczu, jednak rywal wyraźnie od nas odstawał. Za tydzień czeka nas weryfikacja aktualnej formy i dyspozycji - zagramy na wyjeździe z drużyną z okręgówki Płomieniem Limanowa, który powinien być w wysokiej dyspozycji gdyż już tydzień później rozpoczyna ligowe rozgrywki.